Informacje

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni w przypadku towarów dostępnych z magazynu oraz około 30 dni w przypadku towarów na zamówienie. Przy płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

Dostępność produktów

Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie stałej (na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy). W przypadku gdy stan magazynowy jest zerowy, towar jest zamawiany po uprzednim wpłaceniu zaliczki w wysokości 40% całości zamówienia, i wtedy czas oczekiwania to około 30 dni roboczych od zaksięgowania zaliczki na naszym koncie.

 

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu. Opcja za pobraniem dotyczy tylko produktów dostępnych od ręki o wartości nie przekraczającej 1000zł.

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

 

Odbiór osobisty

Zakupy mogą Państwo odebrać również osobiście w Roomstore w Warszawie.