O firmie

Misja

Lunatic ma wyposażać nowoczesne wnętrza w oświetlenie. Oferuje selekcję oświetlenia właśnie w tym kierunku. Proponuje lampy designerskie, oryginalne, innowacyjne - w różnych kategoriach cenowych, od prostych, delikatnie rozpraszających światło lamp z poliwęglanu, akrylu lub poliuretanu, po ekskluzywne konstrukcje z naturalnego szkła (szkła Murano). Marka dostrzega również rosnącą pozycję reflektorów, chętnie wykorzystywanych w oświetleniach powierzchni publicznych, a ostatnio coraz szerzej stosowanych również w mieszkaniach prywatnych - dostępne w różnych kształtach i indywidualnej kolorystyce.

Doświadczenie

Sklep internetowy lunatic.com.pl istnieje od 2010 roku. Tak duże doświadczenie pozwala na swobodne poruszanie się w świecie bardzo nowoczesnej architektury wnętrz, zarówno w odniesieniu do inwestycji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych - sklepy sieciowe, kawiarnie, restauracje, sale zabaw dla dzieci.

Oferta

Lunatic reprezentuje wiele firmy oświetleniowych polskich i zagranicznych. Selekcja marek odbywa się w trybie ciągłym, zostają te najlepsze, najbardziej wiarygodne, najbardziej interesujące. Każda z nich jest osobną kopalnią pomysłów oświetleniowych. jeśli nie znajdą Państwo danej oprawy w obrębie marki na stronie, prosimy pytać.