Kartell

Kartell

Kartell

Kreatywność i technologia, glamour i funkcjonalność, jakość i innowacyjność - to jest Kartell, marka współczesnego włoskiego designu i innowacji, ikona nowoczesnego projektowania domu, słynąca z pomysłowego wykorzystania tworzyw sztucznych i technologii eksperymentalnych. Firma Kartell, założona w 1949 roku przez Giulio Castelli i Annę Castelli Ferrieri, urósł do rangi globalnej dzięki ogromnej różnorodności produktów i kultowemu wyglądowi. Łącząc funkcjonalność, niezrównaną jakość i estetykę, współpracując z największymi światowymi projektantami, Kartell jest obecnie światowym liderem nowoczesnego wzornictwa.

Pomysłowość i poświęcenie się postępowi toruje drogę do wzorów, które pobudzają zmysły. Tworzywa sztuczne stosowane przez Kartell bawią przezroczystością, odważnym kolorem, elastycznością i różnym wykończeniem.

Produkty oświetleniowe Kartell to spektakularna gama innowacyjnych i zabawnych rozwiązań. Charakterystyczne projekty Kartell są natychmiast rozpoznawalną cechą nowoczesnego wnętrza. Stylowe i wszechstronne produkty Kartell to inteligentne rozwiązanie oświetleniowe do każdego domu i mieszkania.

Lampy Kartell na biurko i stoły zapewniają idealny akcent w każdej przestrzeni życiowej. Przeglądanie całej kolekcji przypomni nam zarówno o projektach retro i futurystycznych elementach graniczących z surrealizmem. Wybór stylizowanej lampy stołowej określi przestrzeń do pracy, sypialnię lub korytarz. Lampy Kartell Bourgie, zaprojektowane przez Ferruccio Laviani, łączą romantyczny wygląd lampy stołowej z zaskakującym i genialnym wykorzystaniem tworzywa sztucznego i koloru. Z drugiej strony lampy wiszące Kartell to świetny sposób na dodanie światła i nowoczesnego wyglądu do każdej przestrzeni.

 

Lampa wisząca Bloom S1

2 810,00 zł
Cena: 2 390,00 zł

Lampa wisząca Bloom S2

1 280,00 zł
Cena: 1 100,00 zł

Lampa wisząca Fl/y Fly

880,00 zł
Cena: 616,00 zł