Next

Next

Next

Oprawy marki Next wyróżnią się. Next nie tworzy zwykłych opraw systemowych. Next wytwarza światło, które układa się w kształt - czyste emocje.

Wybierając produkt Next, postawiłeś na dobre oświetlenie w połączeniu z wyrazistym designem. Chcesz czegoś więcej niż tylko światła w pokoju, chcesz zrobić pokój ze światłem. Chcesz odwrócić konwencje wizualne i nawyki oglądania. I chcesz to wszystko zrobić dzięki najnowocześniejszej technologii.

Jednym z najbardziej znanych projektantów Next jest Constatin Wortmann - jego projekt COSMO z 2012 roku jest laureatem nagrody „Oprawa Roku 2013” ​​i zdobył tytuł „Selection” na „Interior Innovation Award 2014”. A jego oprawa NLC zajęła drugie miejsce w „Oprawie roku 2012”. Oprawy Next można znaleźć wszędzie tam, gdzie wymagane jest dobre oświetlenie i wyjątkowy kształt: w dużych obiektach, takich jak centra handlowe, szpitale i kryte baseny, ale także w restauracjach i oczywiście w licznych salonach na całym świecie. Genialnym projektem jest też lampa DNA, w postaci rozrastającej się lampy wiszącej lub kinkietu.